אגודת מעצבי הפנים בישראל

 

אודות

 

במשך למעלה משלושה עשורים ממשיכה החברה לייבא, לחדש ולהפתיע בתחום הריצוף, המטבח והאמבט. לנו כחברה, חשוב לאפיין כל קולקציה באמירה מקורית ומפתיעה, אשר מבוססת על המגמות העכשוויות ביותר בעיצוב הבית.
בזכות הניסיון והקשרים הענפים עם בתי העיצוב והמפעלים מהטובים בעולם, אנו מצליחים להביא אליכם את הטוב ביותר במחירים הוגנים, עובדה המאפשרת לכל לקוח לראות את המוצרים שלנו כזמינים.
כחברה משפחתית, אנו שמחים לארח אתכם בביתנו ולהציג בפניכם את הפרטים והפריטים שעושים מבחינתנו את ההבדל בין לגור בבית ולהרגיש בבית. על דגלנו חרוט המוטו המוביל של תודעת שירות גבוהה, אחריות ואמינות בשילוב של מוצרים איכותיים ומתקדמים.

 

 

חדש בחברה

 

ידוע לנו שכוח המותג והצלחתו מבוססים על ההון האנושי שמרכיב אותו. לפיכך, צוות בר-עמי, שנבחר בקפידה, מונה מעצבים בעלי ניסיון רב בתחום. אנו משקיעים בצוות העובדים והם נשלחים תדיר לתערוכות בינלאומיות, במגמה להתעדכן בעולם העיצוב החדשני ביותר.

 

 

 BARAMI

 

 

 

אגודת מעצבי הפנים בישראל

 

IID אגודת מעצבי הפנים בישראל- אקדמאים בעיצוב והנדסאים רשומים
IID-Israeli Association of Interior Designers- Academic Graduates and Practical Engineers 

facebook ת.ד. דואר 3228 הרצליה, 4613102  |  טל': 03-7510480  |  פקס: 072-2202233  |  info@iid.org.il  |  אודות הנגישות

כל הזכויות שמורות ל'אגודת מעצבי הפנים בישראל- אקדמאים בעיצוב והנדסאים רשומים' ולחבריה. אין להעתיק, לצלם, לשכפל, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט בכל דרך שהיא (מכנית, אופטית, אלקטרונית או אחרת) תמונות המופיעות באתר וכל חומר המופיע באתר במלואם או בחלקם ללא אישור מפורש ובכתב של אגודת מעצבי הפנים בישראל.
* אין האגודה אחראית על תוכן העמוד האישי והוא באחריותו הבלעדית של המעצב, חבר האגודה.

בניית אתרים