אגודת מעצבי הפנים בישראל

מהו עיצוב פנים? 

עיצוב פנים הוא תחום העוסק בתכנון ועיצוב פנים של החללים הסובבים את האדם במשך כל שעות היום: סביבת מגוריו, סביבת עבודתו, מרחבי הלמידה, החללים השונים בהם הוא עושה את קניותיו, מבלה את שעות הפנאי ועוד.

 

תכנון ועיצוב נכון של החלל המשלב באופן מיטבי בין פונקציונליות ואסתטיקה משפיע באופן ניכר על איכות חייו ותפקודו של האדם באותו מרחב.

 

בחירת מעצב הפנים

 מעצב פנים מקצועי הוא בעל השכלה רחבה וידע מקיף ומעמיק בתחומים מגוונים כמו עקרונות התכנון, סגנונות עיצוב, אומנות, הכרת מערכות המבנה, אינסטלציה, תאורה, מיזוג, בידוד אקוסטי ותרמי, הנדסת אנוש, בניה ירוקה, חומרים, תכנון ועיצוב רהיטים וכו'.


כל פרויקט של תכנון ועיצוב החל מדירת מגורים דרך וילות, חללים מסחריים, מבני ציבור, בתי ספר, מוסדות בריאות, מוזיאונים, בתי מלון, אולמות קולנוע ועוד מצריך כיום, ידע והבנה בתחום מאד מתוחכם המתפתח ומתחדש בקצב מהיר. יש צורך מתמיד בלימוד והבנה של טכנולוגיות חדשות ומתקדמות, הכרת חומרים שונים, שימושים חדשים ושילובים נכונים. מעצב הבקיא בכל אלה, יוכל לעמוד בדרישות מורכבות של פרויקטים לגבש עבורם תפיסה רעיונית תכנונית, ולהביא אותה לידי ביצוע מושלם לשביעות רצון הלקוחות.

 

מעצב מקצועי אחראי על דיאלוג פורה בינו לבין הלקוחות שיביא להכרת הצרכים שלהם, הגדרתם והתאמת החללים באופן מיטבי בהתאם לדרישותיהם ובהתחשב בתנאים . הוא ייטיב לייעץ, לכוון ויעזור בבחירה נכונה בין שפע האפשרויות המוצגות בפניהם.

 

בחירת מעצב מקצועי בוגר 4 שנות לימודי עיצוב פנים במוסד לימודים מוכר ע"י המל"ג הוא נדבך חשוב ורציני בקבלת החלטה כה משמעותית בחייו של אדם. בחירה נכונה ומקצועית תאפשר לו התמודדות קלה ובטוחה לאורך כל התהליך, תסב לו ביטחון בהצלחת הפרוייקט ותביא אותו לסיום מוצלח ללא תקלות ועם הרבה הנאה וסיפוק.

 

 

בחירת מעצב פנים

 

 

 

מעוניינים להצטרף לאגודה ? לחצו...

IID אגודת מעצבי הפנים בישראל- אקדמאים בעיצוב והנדסאים רשומים
IID-Israeli Association of Interior Designers- Academic Graduates and Practical Engineers

 

facebook    ת.ד. דואר 3228 הרצליה, 4613102  |   טל': 03-7510480   |  פקס: 072-2202233   |  info@iid.org.co.il

 

כל הזכויות שמורות ל'אגודת מעצבי הפנים בישראל- אקדמאים בעיצוב והנדסאים רשומים' ולחבריה. אין להעתיק, לצלם, לשכפל, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט בכל דרך שהיא (מכנית, אופטית, אלקטרונית או אחרת) תמונות המופיעות באתר וכל חומר המופיע באתר במלואם או בחלקם ללא אישור מפורש ובכתב של אגודת מעצבי הפנים בישראל.
* אין האגודה אחראית על תוכן העמוד האישי והוא באחריותו הבלעדית של המעצב, חבר האגודה.

בניית אתרים