אגודת מעצבי הפנים בישראל

מירב טולדו-ליפשיץ אדריכלות ועיצוב

 

מוטו המשרד

טולדו ליפשיץ הוא סטודיו המתמחה בפתרונות עיצוב ותכנון ייחודיים למגוון לקוחות ומשתמשים. פילוסופיית העיצוב שלנו משלבת היבטים יצירתיים, מקיימים ומעשיים המאפשרים לנו ליצור סביבות וחללים ייחודיים ויעילים.
 

תאור כללי

הפרויקטים שלנו הם תוצר של שותפות רעיונית ויצירתית עם לקוחותינו - שותפינו לדרך. הדרישות, הצרכים והחלומות שלהם מתורגמים לאסתטיקה ופונקציונליות מדויקת שתוצריה חללים יחודיים ומותאמים - כאלה המשדרים חדשנות יחד עם ההרגשה המוכרות של בית. בזכות ניסיוננו העשיר של כ-20 שנה והמחויבות המקצועית בה אנו דוגלים, הפרויקטים מיושמים באופן חלק, יעיל ובזמן שהוגדר.
 

 

התמחות

התמחות

מגורים, מסחרי, ציבורי, משרדים, אולמות תצוגה, בתי מלון, בתים פרטיים, דירות בבניה רוויה, דירות לדוגמא, חברות הייטק, חנויות, לובי, מכוני כושר, מסעדות / בתי קפה, משרדים, תערוכות.

 

אזורי פעילות

אזורי פעילות

תל אביב והמרכז

 

כתובת המשרד

כתובת המשרד

גולומב 5, רמת-השרון

 

 

 

 

 

אגודת מעצבי הפנים בישראל

 

IID אגודת מעצבי הפנים בישראל- אקדמאים בעיצוב והנדסאים רשומים
IID-Israeli Association of Interior Designers- Academic Graduates and Practical Engineers 

facebook ת.ד. דואר 3228 הרצליה, 4613102  |  טל': 03-7510480  |  פקס: 072-2202233  |  info@iid.org.il  |  אודות הנגישות

כל הזכויות שמורות ל'אגודת מעצבי הפנים בישראל- אקדמאים בעיצוב והנדסאים רשומים' ולחבריה. אין להעתיק, לצלם, לשכפל, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט בכל דרך שהיא (מכנית, אופטית, אלקטרונית או אחרת) תמונות המופיעות באתר וכל חומר המופיע באתר במלואם או בחלקם ללא אישור מפורש ובכתב של אגודת מעצבי הפנים בישראל.
* אין האגודה אחראית על תוכן העמוד האישי והוא באחריותו הבלעדית של המעצב, חבר האגודה.

בניית אתרים