אגודת מעצבי הפנים בישראל

 

 

הצטרפו אלינו

 

האגודה היא עמותה ללא מטרות רווח החוגגת השנה 70 שנים להקמתה. בין מייסדיה מעצבי פנים ואדריכלים שהטביעו חותם על עיצוב הפנים בארץ.


מאוגדים בה מעצבי פנים בוגרי 4 שנות לימודי עיצוב פנים במכללות האקדמיות ובעלי תואר B. Design, אדריכלים העוסקים גם בעיצוב פנים והנדסאי אדריכלות ועיצוב רשומים.


בין מטרות האגודה: יצירת קהילה חזקה ומאוחדת של מעצבים מקצועיים בעלי רמת השכלה וידע נרחבים והסדרת מעמדם המקצועי.

 

 

 

אתם מוזמנים להצטרף אלינו על מנת לחזק את האגודה ולהפכה למשמעותית ומשפיעה על השיח הציבורי בארץ בכל הקשור לתחום העיצוב והעוסקים בו .

ההצטרפות לאגודה, מאפשרת השתלמויות ברמה גבוהה, מפגשי העשרה, ימי עיון, הרצאות מגוונות, סיורים מרתקים, יעוץ מקצועי, סיעור מוחות עם עמיתים למקצוע ועוד.

 

כל חבר המצטרף לאגודה מקבל מספר חבר רשום ומונפק לו כרטיס חבר יוקרתי של מועדון מצומצם ואיכותי ! כרטיס החבר המוצג בפני הלקוחות מעיד על היותו מעצב מקצועי ורציני המשתייך לאגודה מקצועית.

 

 

 

אגודת מעצבי הפנים בישראל

 

IID אגודת מעצבי הפנים בישראל- אקדמאים בעיצוב והנדסאים רשומים
IID-Israeli Association of Interior Designers- Academic Graduates and Practical Engineers 

facebook ת.ד. דואר 3228 הרצליה, 4613102  |  טל': 03-7510480  |  פקס: 072-2202233  |  info@iid.org.il  |  אודות הנגישות

כל הזכויות שמורות ל'אגודת מעצבי הפנים בישראל- אקדמאים בעיצוב והנדסאים רשומים' ולחבריה. אין להעתיק, לצלם, לשכפל, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט בכל דרך שהיא (מכנית, אופטית, אלקטרונית או אחרת) תמונות המופיעות באתר וכל חומר המופיע באתר במלואם או בחלקם ללא אישור מפורש ובכתב של אגודת מעצבי הפנים בישראל.
* אין האגודה אחראית על תוכן העמוד האישי והוא באחריותו הבלעדית של המעצב, חבר האגודה.

בניית אתרים

סגירת חלון