אגודת מעצבי הפנים בישראל

אולה אלישר

byOla 

 

מוטו המשרד

עבורי עיצוב הוא חלק בלתי נפרד מהחיים עצמם. זהו תחום חשוב ומרתק כי הוא מאפשר לנו לשנות את החיים שלנו ולהפוך אותם לטובים יותר ומעניינים יותר. כל פרויקט מרגש אותי מחדש ופותח בפני עולם שלם של אפשרויות.
 

תאור כללי

byOla הינו סטודיו לעיצוב פנים אשר הוקם על ידי אולה אלישר בשנת 2008 ופועל בתל-אביב. אולה אלישר הינה מעצבת פנים ומעצבת מוצר, בעלת תואר B.Design בוגרת המכללה למנהל. הסטודיו מתמחה בפרויקטים פרטיים ומסחריים כאחד, ומעניק מענה מקיף ופרטני לכל צורך בתהליך עיצוב החלל, תוך הקפדה על איכות וייחודיות.
 

 

התמחות

התמחות

מגורים, מסחרי, ציבורי, משרדים, אולמות אירועים וגנים, אולמות קולנוע, אולמות תצוגה, בתי כנסת / מקוואות, בתי מלון, בתים פרטיים, דירות בבניה רוויה, דירות לדוגמא, דיור מוגן, חברות הייטק, חנויות, לובי, מבני חינוך (גנים/בתי ספר), מבני תעשיה, מוזיאונים, מועדונים / ברים, מועדונים לגיל השלישי, מכוני כושר, מסעדות / בתי קפה, משרדים, מתחמי עבודה שיתופיים, מרפאות / מעבדות, מתנסים, קניונים, תערוכות, 

 

אזורי פעילות

אזורי פעילות

תל אביב והמרכז

 

כתובת המשרד

כתובת המשרד

נחמה 10, תל-אביב

 

 

 

 

אגודת מעצבי הפנים בישראל

 

IID אגודת מעצבי הפנים בישראל- אקדמאים בעיצוב והנדסאים רשומים
IID-Israeli Association of Interior Designers- Academic Graduates and Practical Engineers 

facebook ת.ד. דואר 3228 הרצליה, 4613102  |  טל': 03-7510480  |  פקס: 072-2202233  |  info@iid.org.il 

כל הזכויות שמורות ל'אגודת מעצבי הפנים בישראל- אקדמאים בעיצוב והנדסאים רשומים' ולחבריה. אין להעתיק, לצלם, לשכפל, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט בכל דרך שהיא (מכנית, אופטית, אלקטרונית או אחרת) תמונות המופיעות באתר וכל חומר המופיע באתר במלואם או בחלקם ללא אישור מפורש ובכתב של אגודת מעצבי הפנים בישראל.
* אין האגודה אחראית על תוכן העמוד האישי והוא באחריותו הבלעדית של המעצב, חבר האגודה.

בניית אתרים